Bananagifts infolinka

Související produkty

Alkoholická ruleta

352 Kč
Dostupnost: Vyprodané

Detaily

Tradiční ruleta v netradičním provedení. Namísto žetonů totiž obsahuje pohárky a tak budeš kromě štěstí ve hře potřebovat i vysokou odolnost vůči alkoholu.

Pravidla jsou samozřejmě na tobě ale pro inspiraci ti nabízíme tři možnosti.

1. Poloviční abstinent: První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Poté musí vypít sklenku s takovým číslem, na kterém se kulička zastaví. Další hráči pokračují po jeho vzoru. Pokud se kulička zastaví na čísle s prázdným pohárkem, má smůlu / štěstí (záleží na každém, jak to vezme) av tomto kole nepije. Pokračují další hráči a vítězem se stává ten, kdo vypije poslední skleničku.

2.Študentské roky: První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Další hráči pokračují po jeho vzoru. Pokud se kulička zastaví na čísle s prázdným skleničkou, v tomto kole nepije. Jakmile však zůstávají méně než 3 plné pohárky, je nutné je doplnit a začít další kolo. Vyhrává ten, kdo i po 25 kolech ví, kolik má let a kde pracuje.

3. Ruský dřevorubec: První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Musí vypít všechny pohárky kromě toho, na kterém se zastavila kulička. Pak je nutné všechny pohárky dolít a pokračuje další hráč. Vyhrává hráč, který trefí domů. Pochopitelně pohárky můžeš naplnit i jinou tekutinou nebo sladkosti.

Balení obsahuje: 1x ruletu 2x kuličku 16x pohárek

BananaGifts.sk

Doprava už od 139 Kč

Potřebuješ poradit? 
+421 919 44 11 66

Doprava zdarma při nákupu
nad 950 Kč.

V případě, že se ti zboží nebude líbit, můžeš ho do 14 dnů vrátit.